Registruotis konsultacijai

Naudinga žinoti

Ordoline 3.0 – patirkite naujos kartos gydymą dantų tiesinimo kapomis

Ordoline nuolat investuoja į mokslinius tyrimus ir produkto plėtrą, siekdama suteikti gydytojams galimybę teikti pacientams kuo efektyviausią gydymą dantų tiesinimo kapomis.

Šiandien su pasididžiavimu pristatome Ordoline 3.0. Šis išsamus produkto atnaujinimas apima daugybę naujausių funkcijų, skirtų gerinti gydymo tikslumą ir rezultatus, pacientų pasitenkinimą ir komfortą bei bendrą praktikuojančių specialistų efektyvumą. Susipažinkite su Ordoline 3.0 aukščiausio lygio funkcijomis ir naudomis, kurios taps pasiekiamos nuo gegužės 15 d. ir pakelkite savo odontologijos praktiką į naujas aukštumas.

01. Premium klasės daugiasluoksnis plastikas optimaliam gydymo tikslumui ir rezultatams

Ordoline 3.0 pristato naujausią daugiasluoksnį plastiką, kuris pasižymi minkštu vidiniu sluoksniu iš termoplastinio elastomero bei kietais elastiniais išoriniais sluoksniais. Ši unikali medžiaga suteiks daugybę privalumų tiek dantų tiesinimo kapų veikimui, tiek  pacientų komfortui.

 • Kapų jėgos pasiskirstymas yra tolygus per visą kapų nešiojimo laikotarpį, todėl užtikrinami tikslingesni ir labiau nuspėjami gydymo rezultatai
 • Mažesnis kapų deformavimasis, užtikrinantis tikslų dantų judėjimą
 • Pagerėjęs elastingumas užtikrina didesnį atsparumą kapų lūžiams
 • Mažesnė pradinė spaudimo jėga, leidžia sumažinti jaučiamą diskomfortą užsidėjus kapas
 • Dėka minkštesnio plastiko, padidėja paciento komforto lygis viso gydymo metu
Medžiagos spaudimo jėgos paskirstymas pirmosiomis valandomis

02. Atnaujinta kapų pjovimo linija didesniams gydymo tikslumui

Ordoline 3.0 pristato atnaujintą kapų pjovimo liniją, pereinant nuo pjovimo pagal dantenas į tiesią liniją, kartu su atnaujintu trumpesnio kapų nešiojimo protokolu, efektyvesniems dantų judesiams. Kapos su naująja pjovimo linija sukurs didesnę spaudimo jėgą, siekiant palengvinti dantų judesius ir pasiekti norimus gydymo rezultatus.

Pjovimo linija pagal dantenas ir tiesioji

03. Sutrumpinto kapų nešiojimo protokolas

Pakeitus standartinį plastiką į pažangesnį daugiasluoksnį bei atnaujinus kapų pjovimo linijaį tiesiąją, atnaujiname ir Ordoline gydymo protokolus. Nuo šiol Ordoline dantų tiesinimo kapas galima saugiai keisti kas 10 dienų vietoje 14, nepakenkiant gydymo rezultatams. Pacientams gydymo trukmė bus sutrumpinta, o rezultatai bus matomi greičiau.

04. Padidinto kiekio kapų rinkiniai Jūsų patogumui

Siekiant dar labiau optimizuoti gydymo procesą ir sutaupyti vertingą gydytojo darbo vietos laiką, Ordoline 3.0 siūlo gydytojams padidinto kiekio siunčiamus kapų rinkinius. Kapų skaičius vieno siuntimo metu padidės nuo 8 iki 10, esant Ordoline Basic atvejams ir nuo 16 iki 20, esant Ordoline Standard ir Ordoline Advanced atvejams.

05. „Ordoline Kids“: specialus ortodontinis gydymas augantiems pacientams

„Ordoline Kids“ – tai specialiai augantiems vaikams sukurtas 2 etapų gydymas kapomis, siekiant optimalių rezultatų.

 • Individualizuoti gydymo protokolai augantiems pacientams
 • Dviejų etapų gydymas:
  • Etapas 1: dantų lankų plėtimas ir erdvės dygstantiems nuolatiniams dantims atvėrimas
  • Etapas 2: nuolatinių dantų tiesinimas

06. Visapusiška pakartotino gydymo galimybė (angl. relapse)


Ordoline 3.0 siūlo specializuotą gydymo galimybę atvejams, kai pasireiškia poreikis pakartotinam ortodontiniam gydymui, siekiant atstatyti pradinį rezultatą, užtikrinant Ordoline pacientams tęstinę paramą ir veiksmingus sprendimus.

07. Išskirtinė „Fast Track“ paslauga patyrusiems gydytojams

Ordoline 3.0 siūlo Fast Track gydymo planavimo galimybę, skirtą profesionaliems gydytojams, sukaupusiems ilgametę patirtį dantų tiesinimo kapomis srityje.

 • Gydytojas turės specialiai jam paskirtą skaitmeninę dantų technikų komandą, skirtą tik jo gydymo planų paruošimui
 • Bus laikomasi gydytojo nustatytų gydymo protokolų ir strategijų, siekiant kuo sklandesnio bendradarbiavimo
 • Bus atliekama gydymo planų kokybės kontrolė, siekiant numatyti dantų judėjimo prognozes

08. Supaprastintos tipologijos

Ordoline 3.0 pristato tris naujas gydymo atvejų tipologijas, kurios pakeis dabartines, atsižvelgiant į pacientų įvairius poreikius ir leis suteikti individualizuotus poreikius tenkinančias gydymo parinktis. Kiekvienoje tipologijoje galimas vieno ar abiejų žandikaulių gydymas.

 • Ordoline Basic: iki 10 kapų
 • Ordoline Standard: iki 20 kapų
 • Ordoline Advanced: daugiau nei 20 kapų

Ordoline 3.0 versija yra pasiruošusi iš naujo apibrėžti dantų tiesinimo kapomis gydymą, siūlydama pažangias gydymo galimybes, pagerintą paciento komfortą ir didesnį efektyvumą. Pritaikius Ordoline 3.0 savo praktikoje, galėsite ne tik teikti išskirtinį dantų tiesinimo kapomis gydymą, bet ir padėsite Jūsų pacientams pasiekti jų svajonių šypsenų su didesniu komfortu ir efektyvumu. Atsižvelgiant į tai, kad dantų tiesinimo kapomis gydymo sritis yra nuolat tobulinama, Ordoline įsipareigoja išlikti inovacijų sukūryje, užtikrinant, kad tiek gydytojai, tiek pacientai galėtų patirti geriausia, ką ortodontinis gydymas kapomis siūlo.

Susisiekite su Jūsų Ordoline atstovu šiandien, kad aptartumėte naujausius atnaujinimus ir pagerintumėte savo ortodontinio gydymo kapomis paslaugų kokybę.