Registruotis konsultacijai

Naudinga žinoti

Ordoline 3.0 – patirkite naujos kartos gydymą dantų tiesinimo kapomis

Ordoline nuolat investuoja į mokslinius tyrimus ir produkto plėtrą, siekdama suteikti gydytojams galimybę teikti pacientams kuo efektyvesnį gydymą dantų tiesinimo kapomis.

Šiandien su pasididžiavimu pristatome Ordoline 3.0. Šis atnaujintas produktas apima daugybę naujų funkcijų, skirtų gerinti gydymo tikslumą ir rezultatus, pacientų pasitenkinimą ir komfortą gydymo metu.

Susipažinkite su Ordoline 3.0 dar aukštesnio lygio funkcijomis ir naudomis, kurios tapo pasiekiamos nuo 2023 m. gegužės 15 d. ir pakelkite savo odontologijos praktiką į naujas aukštumas.

01. Premium klasės daugiasluoksnis plastikas optimaliam gydymo tikslumui ir rezultatams

Ordoline 3.0 pristato naujausią daugiasluoksnį plastiką, kuris pasižymi minkštu vidiniu sluoksniu iš termoplastinio elastomero bei kietais elastiniais išoriniais sluoksniais. Ši unikali medžiaga suteiks daugybę privalumų tiek dantų tiesinimo kapų veikimui, tiek  pacientų komfortui gydymo metu:

 • Kapų jėgos pasiskirstymas yra tolygus per visą kapų nešiojimo laikotarpį, todėl tokiu būdu užtikrinami tikslingesni ir labiau nuspėjami gydymo rezultatai.
 • Mažesnis kapų deformavimasis, užtikrinantis tikslų dantų judėjimą.
 • Geresnis kapų elastingumas užtikrina didesnį atsparumą kapų lūžiams.
 • Mažesnė pradinė spaudimo jėga, leidžia pacientams sumažinti jaučiamą diskomfortą užsidėjus kapas.
 • Minkštesnio plastiko dėka padidėja paciento komforto lygis viso gydymo metu.
Medžiagos spaudimo jėgos paskirstymas pirmosiomis valandomis

02. Atnaujinta kapų pjovimo linija didesniam gydymo tikslumui

Ordoline 3.0 pristato atnaujintą kapų pjovimo liniją. Keičiame pjovimą pagal dantenas į pjovimą tiesia linija, o efektyvesniems dantų judesiams naudojame trumpesnį kapų nešiojimo protokolą. Siekiant palengvinti dantų judesius ir pasiekti norimus gydymo rezultatus, kapos su naująja pjovimo linija sukurs didesnę spaudimo jėgą.

Pjovimo linija pagal dantenas ir tiesioji linija

03. Trumpesnis kapų nešiojimo protokolas

Pakeitus standartinį plastiką į pažangesnį – daugiasluoksnį bei atnaujinus kapų pjovimo liniją į tiesiąją, atnaujiname ir Ordoline gydymo protokolus. Nuo šiol, Ordoline dantų tiesinimo kapas saugiai galima keisti kas 10 dienų (vietoje 14), nepakenkiant gydymo rezultatams. Gydymo trukmė pacientams bus trumpesnė, o rezultatai bus greitesni.

04. Padidinto kiekio kapų rinkiniai Jūsų patogumui

Siekiant dar labiau optimizuoti gydymo procesą ir sutaupyti vertingą gydytojo darbo vietos laiką, Ordoline 3.0 gydytojams siūlo padidinto kiekio siunčiamus kapų rinkinius. Kapų skaičius vieno siuntimo metu padidės nuo 8 iki 10 – Ordoline Basic atvejams ir nuo 16 iki 20 – Ordoline Standard ir Ordoline Advanced atvejams.

05. „Ordoline Kids“: specialus ortodontinis gydymas augantiems pacientams

„Ordoline Kids“ – tai augantiems vaikams specialiai sukurtas 2 etapų gydymas kapomis, siekiant optimalių rezultatų.

 • Individualizuoti gydymo protokolai augantiems pacientams
 • Dviejų etapų gydymas:
  • 1 etapas: dantų lankų plėtimas ir erdvės dygstantiems nuolatiniams dantims atvėrimas;
  • 2 etapas: nuolatinių dantų tiesinimas.

06. Pakartotino gydymo galimybė (angl. Relapse)


Ordoline 3.0 siūlo specializuotą gydymo galimybę atvejams, kai pasireiškia poreikis pakartotinam ortodontiniam gydymui, siekiant atstatyti pirminio gydymo rezultatą. Tokiu būdu Ordoline pacientams užtikrinama tęstinė parama ir veiksmingi sprendimai.

07. Išskirtinė „Fast Track“ paslauga patyrusiems gydytojams

Ordoline 3.0 siūlo Fast Track gydymo planavimo galimybę, skirtą gydytojams, sukaupusiems ilgametę patirtį dantų tiesinimo kapomis srityje.

Gydytojas, turintis Fast Track“ paslaugą, galės naudotis šiais privalumais:

 • Gydytojas turės specialiai jam paskirtą skaitmeninę dantų technikų komandą, skirtą tik jo gydymo planų paruošimui.
 • Planuojant gydymą, dantų technikų komanda laikysis gydytojo nustatytų gydymo protokolų ir strategijų, siekiant kuo sklandesnio bendradarbiavimo.
 • Bus atliekama gydymo planų kokybės kontrolė, siekiant numatyti dantų judėjimo prognozes.

08. Supaprastintos gydymo tipologijos

Ordoline 3.0 pristato tris naujas gydymo atvejų tipologijas, kurios pakeis dabartines. Kiekvienoje tipologijoje galimas vieno arba abiejų žandikaulių gydymas.

 • Ordoline Basic: iki 10 kapų.
 • Ordoline Standard: iki 20 kapų.
 • Ordoline Advanced: daugiau nei 20 kapų.

Ordoline 3.0 versija yra pasiruošusi patobulinti dantų tiesinimo kapomis gydymą, siūlydama pažangesnes gydymo galimybes, pagerintą paciento gydymo komfortą ir didesnį rezultato efektyvumą.

Pritaikius Ordoline 3.0 savo praktikoje, galėsite ne tik teikti išskirtinį dantų tiesinimo kapomis gydymą, bet ir padėsite Jūsų pacientams pasiekti jų svajonių šypsenų. Dantų tiesinimo kapomis gydymo sritis yra nuolat tobulinama, todėl ir Ordoline įsipareigoja išlaikyti kuo aukštesnį inovatyvumo lygmenį, užtikrinant, kad tiek gydytojai, tiek pacientai galėtų turėti geriausią patirtį ortodontinio gydymo metu.

Susisiekite su Jūsų Ordoline atstovu šiandien, kad aptartumėte naujausias galimybes ir pagerintumėte savo ortodontinio gydymo kapomis paslaugų kokybę.