Registruotis konsultacijai

Dažnai užduodami klausimai

Gydymas

Arčiausiai Jūsų esančių sertifikuotų Ordoline partnerių klinikų sąrašą rasite čia.

Ne, Ordoline kapos negali iškristi. Jos pagamintos taip, kad priglustų ir švelniai prikibtų prie Jūsų dantų.

Ordoline kapos yra gaminamos iš alergijų nesukeliančio termoplastinio PET-G poliesterio. Iš šios medžiagos pagamintos kapos yra skaidrios, todėl aplinkiniams beveik nematomos.

Taip, su mūsų kapomis galima gydyti tik vieną dantų lanką.

Apytikriai 70 proc. Lietuvos gyventojų turi kreivus dantis ir netaisyklingą sąkandį. Deja, nesusimąstydami apie savo dantų būklę arba nekreipdami į ją dėmesio, rizikuojame patirti įvairiausių sveikatos problemų. Skausmas, diskomfortas, dėl prastos burnos higienos atsiradusi dantų ėduonis ir dantų netekimas, kramtymo ir kitų funkcijų sutrikimai, nepasitikėjimas savimi – visų šių nemalonumų galima išvengti ištiesinus dantis. Gydytojai odontologai rekomenduoja gydymą esant net nedideliam dantų susigrūdimui, o sudėtingais netaisyklingo sąkandžio ir kreivų dantų atvejais gydymas yra būtinas.

Prieš pradedant gydymą, Jūsų gydytojas parodys 3D vizualizaciją. Joje pamatysite planuojamą dantų judėjimą ir galutinį gydymo rezultatą, tai yra Jūsų šypseną, pabaigus gydymą Ordoline.

Gydymas kapomis yra neskausmingas procesas, nes kapos veikia dantis labai švelnia jėga. Kartais galite pajusti nedidelę įtampą pirmosiomis valandomis po kapos pakeitimo, tačiau ši įtampa įprastai greitai atslūgsta.

Dantims judėti yra natūralu. Dantys juda ir po bet kokio ortodontinio gydymo, todėl, norėdami išlaikyti dantis taisyklingoje padėtyje, pirmus kelis mėnesius po gydymo patariama naudoti dantis fiksuojančias priemones. Pabaigę gydymą Ordoline galėsite pasirinkti, kokiu būdu norite užfiksuoti savo tobulą šypseną. Įprasta dėvėti ploną metalinę vielutę, pritvirtintą vidinėje dantų pusėje, arba retencinę kapą (nakties metu).

Jei norite sužinoti, kaip gaminamos mūsų kapos, apsilankykite mūsų svetainės skiltyje „Kaip veikia Ordoline“.

Gydymo Ordoline kapomis trukmė priklausys nuo Jūsų atvejo sudėtingumo. Paprastai gydymas trunka nuo 6 iki 18 mėnesių, o rezultatai pamatomi iš karto. Verta paminėti, kad gydymo procesas dažnai būna trumpesnis nei tiesinant dantis breketais. Išsamiau apie tai, kaip veikia mūsų dantų tiesinimo kapos, skaitykite čia.

Iš pirmo žvilgsnio gydymas kapomis gali pasirodyti brangesnis nei gydymas tradiciniais breketais. Iš tiesų, gydytis kapomis kainuoja praktiškai tiek pat, o kai kuriais atvejais net ir pigiau nei breketais. Skirtumas tas, jog įprasta už dantų tiesinimą kapomis gydymo pradžioje sumokėti visą sumą, apimančią viso gydymo išlaidas, įskaitant apsilankymus pas gydytoją, papildomas medžiagas bei elementus. Gydantis breketais iš karto reikia sumokėti tik už pirminį breketų pritvirtinimą, o visi skubūs ir neskubūs vizitai (pastarųjų paprastai reikia kas keturias savaites), papildomos medžiagos bei breketų nuėmimas kainuoja papildomai. Palyginę abiejų gydymo būdų galutines kainas, pamatysite, kad jos labai panašios. Išsamesnį dantų tiesinimo kapų ir breketų palyginimą rasite čia.

Šie „burbuliukai“ vadinami kibukais (angliškai ,,attachments”) ir yra naudojami vidutinio sudėtingumo ir sudėtingiems atvejams gydyti. Su kibukais kapos veikia dantis stipresne jėga, todėl pagreitėja dantų judėjimas, o tai padeda sutrumpinti gydymo trukmę.

Kibukai (angliškai ,,attachments”) ir kiti pagalbiniai elementai leidžia mūsų kapoms veikti greitai ir efektyviai. Nenaudodami šių elementų negalėtume garantuoti laukiamų gydymo rezultatų dėl ribotos, vien tik iš plastiko generuojamos jėgos. Taigi, be šių pagalbinių elementų ištiesinti dantis ar atstatyti sąkandį galėtų nepavykti, o pats gydymas truktų gerokai ilgiau.

Priklausomai nuo gydytojo individualios patirties ir kompetencijų, gydymo planai gali skirtis savo trukme, papildomų elementų ir procedūrų kiekiu, kaina, kokybe bei rezultatais. Siekiame užtikrinti, kad visi Ordoline siūlomi gydymo planai atitiktų aukščiausią kokybę, todėl mūsų planai sudaromi remiantis moksliškai įrodytais ir griežtai kontroliuojamais gydymo protokolais, o juos tvirtina ilgametę patirtį turintys Ordoline ortodontai. Pasikalbėkite su savo gydytoju odontologu apie Jūsų pageidaujamus gydymo rezultatus, kad Ordoline galėtų pasiūlyti Jums tinkamiausią gydymo planą.

 

Gydymas Ordoline kapomis neturės įtakos nei Jūsų burnos higienai, nei kasdieniams įpročiams. Norėdami išsivalyti dantis, tiesiog nusiimkite kapas ir valykitės dantis kaip įprasta. Beje, kapos, priešingai nei breketai, neturi įtakos dantų apnašų kaupimuisi.

Taip, kibukai (angliškai ,,attachments”) yra būtini, kai norima pasiekti tiek estetinių, tiek funkcinių rezultatų. Šie ir kiti pagalbiniai elementai leidžia kapoms veikti greitai ir efektyviai. Jei naudotumėme kapas be šių elementų, negalėtume garantuoti, kad pasieksime laukiamų gydymo rezultatų dėl ribotos, tik iš plastiko gaunamos jėgos. Taigi be šių pagalbinių priemonių nepavyktų ištiesinti dantų ar atstatyti sąkandį, o pats gydymas truktų gerokai ilgiau.

Ordoline gydymo kaina priklausys nuo pasirinktos klinikos ir Jūsų gydymo atvejo sudėtingumo. Norėdami sužinoti tikslią dantų tiesinimo kainą Jūsų atvejui, kreipkitės į sertifikuotą Ordoline gydytoją. Arčiausiai Jūsų esančių Ordoline partnerių klinikų sąrašą rasite čia.

Ordoline dantų tiesinimo kapos

Siekiame, kad Ordoline pacientai būtų maksimaliai patenkinti gydymo procesu ir rezultatais, todėl pasirinkdami klinikas ir gydytojus, su kuriais bendradarbiaujame, atsižvelgiame į konkrečios klinikos klientų pasitenkinimo lygį ir pasiektus ortodontinio gydymo rezultatus. Prieš pradedant bendradarbiavimą, partnerių klinikas sertifikuojame, o kiekvienam gydytojui suteikiame galimybę dalyvauti papildomose mokymo programose žinioms ir įgūdžiams tobulinti. Užtikriname, kad Ordoline sertifikuotos partnerių klinikos laikosi Ordoline gydymo standartų nuolatos jas stebėdami ir analizuodami jų darbo rodiklius.

Apie gydymą Ordoline galite sužinoti apsilankę šios svetainės skiltyje Kaip veikia Ordoline arba pirminės konsultacijos metu vienoje iš mūsų sertifikuotų partnerių klinikų.

Ordoline kapos tinka visiems suaugusiesiems ir jaunuoliams, kuriems sudygę nuolatiniai dantys. Norėdami pamatyti ankstesnių, Ordoline pacientų gydymo rezultatus, peržiūrėkite mūsų svetainės skiltį „Prieš ir po“.

Kiti kapų gamintojai dažnai apsiima gydyti tik lengvus ar vidutinio sunkumo atvejus, tačiau Ordoline gydymas pritaikomas net ir patiems sudėtingiausiems atvejams. Kad užtikrintume nepriekaištingą gydymą, pasitelkiame efektyviausius dantų tiesinimo protokolus, taikome dvigubą kokybės patikrą, kruopščiai sudėliojame kiekvieno paciento gydymo strategiją ir planą. Kad Jūsų kelias link sveikos ir gražios šypsenos būtų kuo sklandesnis, nuolatos padedame gydytojams odontologams plėsti žinias ir įgūdžius. Kalbant apie pačias Ordoline kapas, jos yra gaminamos skaidraus termoplastinio PET-G poliesterio, nesukeliančio alergijų. Kiekvieną kapą kruopščiai supjaustome pagal dantenų liniją bei nupoliruojame tam, kad pacientas patirtų aukščiausią kapų dėvėjimo komfortą.

Ordoline kapos gaminamos iš alergijų nesukeliančio termoplastinio PET-G poliesterio, kuris yra minkštas ir visiškai skaidrus.

Skirtingai nuo kitų rinkoje esančių dantų tiesinimo kapų gamintojų, Ordoline gali išgydyti visus kreivų dantų ir netaisyklingo sąkandžio atvejus: tiek paprastus, tiek ir labai sudėtingus. Į savo gydymą integruojame daugybę pagalbinių ortodontinių elementų, o savo gydymo planus grindžiame moksliškai įrodytais gydymo protokolais. Daugiau apie Ordoline gydymo pritaikomumą skaitykite čia.

Visi Ordoline gydymo planai yra pagrįsti žinomų ortodontų sukurtais, moksliškai patikrintais ir griežtai kontroliuojamais gydymo protokolais, kuriuos nuolat tobuliname ir atnaujiname. Į savo gydymo planus integruojame įvairius pagalbinius ortodontinius elementus, užtikrinančius, kad gydymo metu įvyktų visi reikalingi ir gydymo plane numatyti dantų judesiai. Prieš siunčiant gydymo planą galutiniam gydančio gydytojo patvirtinimui, kiekvieną planą peržiūri patyręs Ordoline ortodontas. Be to, gydančio gydytojo prašymu Ordoline komanda peržiūri atskirų pacientų gydymo eigą ir, esant poreikiui, atitinkamai atnaujina gydymo planą, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Be visų pirmiau minėtų dalykų, mes dirbame tik su tais gydytojais, kurie laikosi mūsų gydymo standartų.

Ordoline dantų tiesinimo kapos stumia dantis į taisyklingą padėtį, švelniai juos spausdamos. Be kapų, ortodontiniam gydymui gali prireikti papildomų elementų, tokių kaip kibukai (angliškai ,,attachments”), sagutės ir elastinės gumelės. Jų dėka dantys yra veikiami didesnės jėgos, taigi lengviau ir greičiau juda reikiama linkme. Išsamiau apie dantų tiesinimo kapomis procesą skaitykite čia.

Skirtingai nuo kai kurių kitų dantų tiesinimo kapų gamintojų, Ordoline tiki, kad dantų tiesinimas kapomis, kaip ir bet kuris kitas ortodontinis gydymas, turi būti atliekamas ir tinkamai prižiūrimas gydytojo odontologo. Tik gydytojas, tinkamai įvertinęs paciento būklę, stebėdamas gydymo eigą ir atlikdamas reikiamas korekcijas, gali užtikrinti sklandų gydymą ir padėti pasiekti norimus rezultatus.

Priežiūra

Gydymosi tiesinamosiomis kapomis metu galite valgyti ir gerti viską, ko geidžia širdis, tereikia kapas nusiimti. Nenusiėmus kapų galima gerti, tačiau tik vėsų vandenį.

Taip, tiesinamąsias kapas galite nusiimti bet kada, tačiau norint pasiekti norimų rezultatų, jas būtina dėvėti bent 22 valandas per dieną.

Kadangi kapas galima nusiimti, dantis valykitės kaip įprasta. Kaskart pavalgius ar užkandus, prieš užsidedant kapas, papildomai rekomenduojame kruopščiai išsiskalauti burną.

Tam, kad Jūsų gydytojas galėtų prižiūrėti gydymo eigą, turėsite pas jį apsilankyti maždaug kas 12 savaičių. Kiekvieno susitikimo metu gausite naują tiesinimo kapų rinkinį, kurio pakaks iki kito Jūsų apsilankymo.

Kapoms valyti pakaks įprasto dantų šepetėlio ir pastos. Norėdami kapas apsaugoti nuo pažeidimo, naudokite dantų pastą be abrazyvių dalelių. Kai kapų nedėvite, užuot dėję tiesiai į kišenę ar ant stalo, laikykite jas Ordoline dėkle.