Gydymo procesas

Ordoline dantų tiesinimo kapos – tai beveik nematomi, išimami ortodontiniai prietaisai, švelniai stumiantys dantis į iš anksto suplanuotą taisyklingą padėtį.

Konsultacija ir diagnostika

Užsiregistruokite pirminei apžiūrai vienoje iš sertifikuotų Ordoline klinikų. Po apžiūros, Jūsų gydytojas nusiųs visus reikalingus duomenis į Ordoline centrą.

  • Gydytojo konsultacija
  • Duomenų perdavimas Ordoline centrui

Gydymo plano sudarymas

Gavę Jūsų duomenis, Ordoline specialistai parengs individualų gydymo planą ir išsiųs Jūsų gydytojui patvirtinti. Kito apsilankymo metu susipažinsite su gydymo planu ir trukme bei pamatysite, kaip atrodys Jūsų šypsena po gydymo.

  • Gydymo plano parengimas
  • Gydymo plano ir galutinių rezultatų pristatymas

Paruošimas gydymui
ir dantų tiesinimas

Kito vizito metu gydytojas Jus paruoš gydymui ir pritaikys visas plane numatytas pagalbines ortodontines priemones, reikalingas veiksmingam gydymui. Gausite savo pirmąjį Ordoline kapų rinkinį ir instrukcijas, kaip jas naudoti. Pas gydytoją lankysitės kas 3-4 mėnesius, kad jis galėtų įvertinti Jūsų gydymo eigą.

  • Pasiruošimas gydymui
  • Ordoline kapų įteikimas
  • Gydymas ir jo priežiūra

Gydymo pabaiga
ir dantų padėties užfiksavimas

Dantis ištiesinus, juos užfiksuoti taisyklingoje padėtyje padės retencinė kapa arba vielutė (pagal Jūsų pasirinkimą).

  • Ištiesintų dantų užfiksavimas
  • Džiaukitės savo sveika ir gražia šypsena!

Prieš ir po

1 atvejis

Sofija ir jos mama norėjo išspręsti kelias problemas, kurias mergaitė turėjo iki gydymo: dantų susigrūdimą ir netaisyklingą išsidėstymą, siaurus dantų lankus. Sofijos suplanuoto gydymo trukmė - vos 12 mėnesių, po kurių ji galės džiaugtis savo nauja šypsena. Šiuo metu Sofija kapas dėvi dešimtą mėnesį.

2 atvejis

Iki gydymo, tarp Adomo dantų tiek viršutiniame, tiek apatiniame dantų lanke buvo matomi tarpeliai. Be to, kai kurie galiniai Adomo dantys buvo išsidėstę netaisyklingai. Visas dantų gydymo procesas Ordoline kapomis truko aštuonis mėnesius, po kurių Adomas ir jo gydytojas pasiekė norimų rezultatų.

3 atvejis

Kai kuriais atvejais, tokiais kaip Ritos, norint pasiekti pageidaujamų rezultatų, gali prireikti tarpdisciplininio gydymo, kurio pagrindas - dantų tiesinimas kapomis. Po tiesinimo Ritai buvo uždėtos dantų laminatės, atlikta dantenų plastika ir lūpų korekcija.