Registruotis konsultacijai

Ordoline dantų tiesinimo kapų gydymo rezultatai

Ordoline dantų tiesinimo kapomis sėkmingai gydomi net ir sudėtingiausi netaisyklingo sąkandžio ir kreivų dantų atvejai. Ordoline pacientai – tai įvairausio amžiaus žmonės nuo nuolatinius dantis turinčių vaikų iki vyresnio amžiaus suaugusiųjų. Praėję gydymą Ordoline, visi jie džiaugiasi sveikomis ir gražiomis šypsenomis.

 • Izabelė

  ,,Pagaliau galiu drąsiai šypsotis, pasitikėdama savimi."

 • Markas

  ,,Man pasidarė sudėtinga kramtyti maistą. Praėjęs gydymą nebejaučiu jokio diskomforto".

 • Gabrielė

  ,,Ilgą laiką buvau nepatenkinta savo šypsena, bet ir nesijutau pasiruošusi dėvėti breketus. Tuomet pamačiau, kaip mums pietaujant mano draugė išsiėmė dantų kapas. Šis gydymo būdas mane sužavėjo, todėl netrukus ir pati pradėjau gydymą."

 • Kristijonas

  ,,Kai kurie gydytojai sakė, kad mano atveju gali padėti tik breketai. Laimei, Ordoline kapos puikiai ištiesino mano dantis."

 • Julija

  ,,Niekada nemaniau, kad pasieksiu tokių rezultatų. Tikrai buvo verta palaukti."

 • Artūras

  ,,Kaip ir daugelis kitų žmonių, pripratau prie savo kreivų dantų. Galvoti apie tiesinimą pradėjau tik tuomet, kai gydytojas man papasakojo, su kokiomis problemomis dėl kreivų dantų galiu susidurti ateityje. Galiausiai, nusprendžiau išsitiesinti dantis ir pasirinkau kapas. Gailiuosi, kad gydymui kapomis nesiryžau anksčiau."

 • Lota

  Po dantų tiesinimo Ordoline kapomis, Lota ne tik įvertino savo fantastišką šypseną, bet ir nepriekaištingą burnos higieną, kurį žymiai pagerėjo gydymo dantų tiesinimo kapomis metu. Jeigu ji galėtų atsukti laiką atgal, ji nedvejodama pradėtų gydymą vėl. Lota nuoširdžiai rekomenduoja kiekvienam teikti pirmenybę savo dantų sveikatai bei grožiui.

  Po
 • Daniela

  Daniela pasirinko tiesintis savo dantis kapomis, nes prieš tai girdėjo daug puikių atsiliepimų apie šį gydymo būdą. Taip pat ji žinojo, kad tai yra patogus, paprastas bei efektyvus būdas išsitiesinti dantis, o pačios kapos yra beveik nepastebimos. Daniela yra labai dėkinga Ordoline už tai, kad padėjo jai įgyti tokią gražią šypseną, kuria ji gali džiaugtis kasdien. Dabar ji jaučiasi labiau pasitikinti savimi.

  Po
 • Sofija

  Sofija ir jos mama norėjo išspręsti kelias problemas, kurias mergaitė turėjo iki gydymo: dantų susigrūdimą ir netaisyklingą išsidėstymą, siaurus dantų lankus. Sofijos suplanuoto gydymo trukmė - vos 12 mėnesių, po kurių ji galės džiaugtis savo nauja šypsena. Šiuo metu Sofija kapas dėvi dešimtą mėnesį.

  Po
 • Adomas

  Iki gydymo, tarp Adomo dantų tiek viršutiniame, tiek apatiniame dantų lanke buvo matomi tarpeliai. Be to, kai kurie galiniai Adomo dantys buvo išsidėstę netaisyklingai. Visas dantų gydymo procesas Ordoline kapomis truko aštuonis mėnesius, po kurių Adomas ir jo gydytojas pasiekė norimų rezultatų.

  Po
 • Rita

  Kai kuriais atvejais, tokiais kaip Ritos, norint pasiekti pageidaujamų rezultatų, gali prireikti tarpdisciplininio gydymo, kurio pagrindas - dantų tiesinimas kapomis. Po tiesinimo Ritai buvo uždėtos dantų laminatės, atlikta dantenų plastika ir lūpų korekcija.

  Po

Pamatykite savo galutinį rezultatą prieš pradedant gydymą

Ordoline 3D gydymo planavimo technologijos pagalba galėsite pamatyti visą gydymo procesą ir galutinius rezultatus prieš pradedant gydymą.

Gydymo plano pavyzdys

Ką apie Ordoline kalba mūsų pacientai?

Mantas
,,Tikrai galėčiau rekomenduoti šį būdą užimtiems žmonėms. Keliaujant tai yra nepamainomas dalykas, kuris netrukdo tau, tavo įprastam gyvenimui."
Sofija su mama Svetlana
,,Mane labiausiai nustebino, kad kapos taip greitai ištiesina dantis. Kitas dalykas - visiškai nieko nesimato, niekas nepastebi kapų."