Registruotis konsultacijai

Ordoline dantų tiesinimo kapų gydymo rezultatai

Ordoline dantų tiesinimo kapomis sėkmingai gydomi net ir sudėtingiausi netaisyklingo sąkandžio ir kreivų dantų atvejai. Ordoline pacientai – tai įvairausio amžiaus žmonės nuo nuolatinius dantis turinčių vaikų iki vyresnio amžiaus suaugusiųjų. Praėję gydymą Ordoline, visi jie džiaugiasi sveikomis ir gražiomis šypsenomis.

 • Pacientas(-ė) 1

  ,,Pagaliau galiu drąsiai šypsotis, pasitikėdama savimi."

 • Pacientas(-ė) 2

  ,,Man pasidarė sudėtinga kramtyti maistą. Praėjęs gydymą nebejaučiu jokio diskomforto".

 • Pacientas(-ė) 3

  ,,Ilgą laiką buvau nepatenkinta savo šypsena, bet ir nesijutau pasiruošusi dėvėti breketus. Tuomet pamačiau, kaip mums pietaujant mano draugė išsiėmė dantų kapas. Šis gydymo būdas mane sužavėjo, todėl netrukus ir pati pradėjau gydymą."

 • Pacientas(-ė) 4

  ,,Kai kurie gydytojai sakė, kad mano atveju gali padėti tik breketai. Laimei, Ordoline kapos puikiai ištiesino mano dantis."

 • Pacientas(-ė) 5

  ,,Niekada nemaniau, kad pasieksiu tokių rezultatų. Tikrai buvo verta palaukti."

 • Pacientas(-ė) 6

  ,,Kaip ir daugelis kitų žmonių, pripratau prie savo kreivų dantų. Galvoti apie tiesinimą pradėjau tik tuomet, kai gydytojas man papasakojo, su kokiomis problemomis dėl kreivų dantų galiu susidurti ateityje. Galiausiai, nusprendžiau išsitiesinti dantis ir pasirinkau kapas. Gailiuosi, kad gydymui kapomis nesiryžau anksčiau."

Pamatykite savo galutinį rezultatą prieš pradedant gydymą

Ordoline 3D gydymo planavimo technologijos pagalba galėsite pamatyti visą gydymo procesą ir galutinius rezultatus prieš pradedant gydymą.

Gydymo plano pavyzdys