Registruotis konsultacijai

Privatumo politika

Šioje politikoje aprašoma, kaip renkame ir naudojame jūsų asmens duomenis jums lankantis mūsų interneto svetainėje pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR) ir susijusius Lietuvos Respublikos duomenų apsaugos teisės aktus.

Asmens duomenų tvarkymas interneto svetainėje

Jei apsilankote mūsų interneto svetainėje, „Ordoline“ gali saugoti jums registruojantis gaunamus duomenis: IP adresą, tinklo ir buvimo vietos duomenis ir kt. Duomenys saugomi naudojant slapukus ir kitas technologijas.
Jei nenorite, kad mūsų interneto svetainėje turėtume prieigą prie jūsų asmens duomenų, savo naršyklėje turėtumėte įjungti privataus naršymo sistemą.

Naudodamiesi šia interneto svetaine galite registruotis nurodytose stomatologijos klinikose pateikdami savo kontaktinius duomenis (vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį). Jūsų kontaktiniai duomenys bus perduoti stomatologijos klinikai.

Skiltyje „Gydytojai“ gydytojai gali registruotis į mokymus pateikdami savo kontaktinius duomenis (vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, darbo vietą). „Ordoline“ tvarko šiuos asmens duomenis tik mokymų organizavimo tikslais.

Taip pat galite duoti sutikimą, kad „Ordoline“ tvarkytų jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį) tiesioginės rinkodaros tikslais.

Asmens duomenų tvarkymas tiesioginės rinkodaros tikslais

Siekiame užtikrinti, kad informacija, kurią jums siunčiame, jums būtų priimtina ir naudinga, todėl stengiamės, kad tiek informacija, tiek pasiūlymai būtų visiškai susiję su mūsų verslu. Dėl šios priežastis „Ordoline“ tvarkys jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį) tiesioginės rinkodaros tikslais tik gavusi aiškų jūsų sutikimą.

Asmens duomenys gali būti naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais šiais atvejais:

 • siunčiant el. laiškus su „Ordoline“ pasiūlymais;
 • siunčiant el. laiškus su naujausia informacija apie „Ordoline“ veiklą;
 • siunčiant el. pakvietimus į seminarus, atvirų durų dienas ar kitus panašius renginius.
  Galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą, kad „Ordoline“ tvarkytų jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais, kreipdamiesi adresu info@ordoline.com. Svarbu pažymėti, kad turite teisę į prieigą prie savo asmens duomenų, kuriuos saugome.

Asmens duomenų gavėjai

Prašom atkreipti dėmesį, kad „Ordoline“ bendradarbiauja su tam tikrais paslaugų teikėjais, kurie tvarko jūsų asmens duomenis. Šie duomenų tvarkytojai teikia reklamos, rinkodaros, programinės įrangos ir techninės pagalbos paslaugas. Jūsų asmens duomenys jiems atskleidžiami tik šių paslaugų teikimo tikslais.

Duomenų saugojimo laikotarpis

Atsižvelgiant į teisinius reikalavimus ir jūsų asmens duomenų rūšį bei pobūdį, jūsų asmens duomenys saugomi iki 3 metų. Tiesioginės rinkodaros tikslais tvarkomi duomenys saugomi 2 metus nuo tos dienos, kai buvo duotas jūsų sutikimas. Mokymų organizavimo tikslais tvarkomi duomenys saugomi 3 metus.

Kaip apsaugome jūsų duomenis?

Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris ir kt.) apsaugomi nuo praradimo, neteisėto naudojimo ar tokių duomenų keitimo be teisinio pagrindo.
Kadangi nuolat domimės gerąja duomenų apsaugos praktika ir techninėmis priemonėmis, siekiame užtikrinti, kad jūsų asmens duomenys būtų naudojami tik tam, kad galėtume teikti aukštesnės kokybės ir prieinamesnes paslaugas. Naudojame tik patikimas fizines ir technines priemones visai klientų informacijai apsaugoti.

Jūsų teisės

Turite toliau nurodytas, su asmens duomenimis susijusias teises:

 • galite pareikšti pageidavimą susipažinti su savo asmens duomenimis ir jų rinkimo bei valdymo principais;
 • galite reikalauti keisti klaidingus, netikslius ar neišsamius asmens duomenis, taip pat ištrinti tokius duomenis arba apriboti naudojimąsi jais, jei tam yra teisinis pagrindas;
 • galite reikalauti perduoti jūsų asmens duomenis kitam duomenų valdytojui ar tiesiogiai jums;
 • galite nesutikti su jūsų asmens duomenų tvarkymo principais, jei jie tvarkomi pažeidžiant teisinius reikalavimus;
  jei jūsų duomenys tvarkomi atskirai, galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti jūsų asmens duomenis kreipdamiesi adresu info@ordoline.com;
 • jei įtariate, kad jūsų asmens duomenys tvarkomi neteisėtai ar pažeidžiant jūsų teises, galite susisiekti su teisinėmis institucijomis, kurios sprendžia tokius klausimus, ir pateikti skundą. Jei susidūrėte su problema, „Ordoline“ rekomenduoja susisiekti su mumis ir rasti geriausią sprendimą.

Kontaktinė informacija

Jei turite klausimų ar nuogąstavimų, susisiekite su mumis:
UAB Ordoline
Address: A. Vivulskio g. 7, Vilnius, LT-03162
info@ordoline.lt
+370 687 847 28

Politikos atnaujinimas

Pasiliekame teisę periodiškai atnaujinti ir keisti mūsų privatumo politiką. Informuosime jus apie visus su mūsų interneto svetaine susijusius pakeitimus. Interneto svetainėje besilankantys naudotojai turėtų atminti, kad naudodamiesi šia interneto svetaine jie sutinka su politikos pakeitimais.