Registruotis konsultacijai

Kaip veikia Ordoline dantų tiesinimo kapos?

Ordoline kapos – tai beveik nematomi išimami ortodontiniai prietaisai, stumiantys dantis į iš anksto suplanuotą taisyklingą padėtį. Kapoms švelniai spaudžiant, dantys juda pageidaujama kryptimi tol, kol išsitiesina. Tam, kad dantys nuolatos judėtų tikslo link, kapos kas 10 dienų yra keičiamos naujomis.

Gydymo eiga

Konsultacija ir diagnostika

Užsiregistruosite pirminei apžiūrai vienoje iš sertifikuotų Ordoline klinikų. Po apžiūros, Jūsų gydantis gydytojas nusiųs visus reikalingus duomenis į Ordoline centrą.

 • Gydytojo konsultacija
 • Surinktų duomenų perdavimas Ordoline centrui

Gydymo plano parengimas

Gavęs Jūsų duomenis, Ordoline centras parengs individualų gydymo planą ir išsiųs Jūsų gydytojui patvirtinti. Kito apsilankymo metu gydytojas pateiks Jums gydymo planą, parodys gydymo rezultatų vizualizaciją ir nurodys tikslią gydymo trukmę.

 • Gydymo plano parengimas
 • Gydymo plano ir galutinių rezultatų pristatymas

 

Pasiruošimas gydymui ir dantų tiesinimas

Kito vizito metu gydytojas Jums uždės reikiamiamas ortodontines priemones, reikalingas greitesniam ir veiksmingesniam gydymui. Gausite savo pirmąjį Ordoline kapų rinkinį ir instrukcijas, kaip jas naudoti. Pas gydytoją lankysitės kas 3-4 mėnesius, kad jis galėtų įvertinti Jūsų gydymo eigą.

 • Pasiruošimas gydymui
 • Tiesinančiųjų kapų įteikimas
 • Tarpiniai vizitai pas gydytoją

Ištiesintų dantų užfiksavimas

Dantis ištiesinus, juos užfiksuoti taisyklingoje padėtyje padės retencinė kapa arba vielutė (pagal Jūsų pasirinkimą).

 • Ištiesintų dantų užfiksavimas
 • Džiaukitės savo nauja šypsena!

Jūsų individualaus gydymo plano sudarymas

Skaitmeninis gydymo planas - sėkmingo gydymo rezultato pagrindas

Skaitmeninis gydymo planas

Jūsų gydymas dantų tiesinimo kapomis prasideda nuo skaitmeninio gydymo plano sukūrimo. Planas kuriamas remiantis duomenimis, kuriuos gydytojas pateikia Ordoline centrui po Jūsų pirminės konsultacijos. Šis gydymo planas vėliau naudojamas reikiamam skaidrių kapų rinkiniams pagaminti.

Plano vizualizacija

Jūsų planas yra tarsi žemėlapis, kuriame vaizdiškai aprašomas gydymo procesas, jo trukmė ir visi reikiami dantų judesiai, būtini norimiems rezultatams pasiekti. Šiame plane taip pat pamatysite, kaip atrodys Jūsų dantys pabaigus gydymą.

Kokybės kontrolė

Siekdami užtikrinti aukščiausią gydymo planų kokybę ir greitą pritaikomumą, naudojame dvigubos kontrolės sistemą. Jūsų gydymo planas bus nusiųstas galutiniam gydytojo patvirtinimui tik po to, kai planą nuodugniai peržiūrės ir patvirtins Ordoline ortodontijos ekspertų komanda.

Skaitmeninis gydymo planas

Tiesinančiųjų kapų gamyba - daug žinių reikalaujantis procesas

 • Dantų padėčių modeliai

  Norint pagaminti kapas, pirmiausia yra gaminami plastikiniai kiekvieno iš anksto suplanuoto gydymo etapo 3D dantų padėties modeliai. Šie modeliai vaizduoja suplanuotus dantų judesius ir yra naudojami gaminant kapas, kurios ir nukreips dantis į reikiamas padėtis.

 • Tiesinančiųjų kapų gamyba

  Ordoline kapos gaminamos iš alergijų nesukeliančio termoplastinio PET-G poliesterio ir yra beveik nematomos, patogios ir veiksmingos.

 • Paruošimas

  Ordoline centre kiekviena kapa kruopščiai supjaustoma pagal dantenų liniją, taip išvengiant dantenų pažeidimo.

01
03
02

Jūsų gydymo planavimo ir tiesinančiųjų kapų gamybos procesuose dalyvauja gydytojai, ortodontai, dantų technikai ir biomechanikos inžinieriai.

 • Komforto užtikrinimas

  Kad būtų užtikrintas didžiausias dėvėjimo komfortas, kiekviena dantų kapa yra nupoliruojama.

 • Dantų kapų paruošimas išsiuntimui

  Paskutiniame gamybos etape kapos kruopščiai patikrinamos, supakuojamos ir paruošiamos išsiųsti.

04
05