Registruotis konsultacijai

Naudinga žinoti

Pokyčiai Ordoline gydytojų platformoje’2024

Mūsų komanda nuolatos stengiasi ieškoti įvairių būdų kaip patobulinti Ordoline gydytojų platformą, daugiausia dėmesio skirdami Jūsų patogumo ir darbo eigos efektyvumo gerinimui. Pastaruoju metu adaptavome/įdiegėme kelias funkcijas – kviečiame susipažinti!

Ordoline gydytojų platforma

Pristatome Jums funkciją, kuri pagerins atgalinio ryšio suteikimą ir kilusios problemos užfiksavimą –  Quality Message. Stebėję ir sprendę įvairius atvejus, sukūrėme šią opciją, jog viskas vyktų dar sklandžiau.

Taip pat, norėtume priminti, jog platformoje pateikiant naują gydymo atvejį, galite tiesiogiai prisegti CBCT failą – taip užtikrinsime dar didesnę duomenų apsaugą nei siunčiant paštu.

Siekiant didesnio efektyvumo patobulinome Replacement Aligners užsakymo procesą. Labai prašome užsakant pasirinkti tinkamą kapų pakeitimo priežastį. Dublikato ir pamestų kapų užsakymai yra mokami. Jeigu užsakymas atliekamas dėl mūsų gamybinio broko, pateikus tinkamą detalizaciją, paslauga nekainuos.

Didėjant užsakymų kiekiui sulaukėme prašymo iš gydytojų archyvuoti senesnius gydymo atvejus. Nuo vasario mėnesio kairėje meniu pusėje atsiranda opcija – Archived cases. Čia rasite visus užbaigtus gydymus, kurie bus saugomi bent 5 metus.

Taip pat, refinement užsakymo metu prašome papildomai užpildyti IPR informaciją, jog planas būtų kuo tikslesnis.

Pabaigus gydymą, jeigu pacientas tinkamai nenešioja retencinės kapos ir dantys grįžta į buvusias pozicijas, galima užsakyti Relapse kapų seriją:

Naujas pontikų spalvų ir teksto kodavimas

Tamsiai mėlyna spalva – pontikas bus spausdinamas kapoje. Custom LVI (pontikas laikino vainikėlio gamybai), estetinis pontikas bus naudojamas nuo gydymo pradžios.

Žydra spalva – pontikas estetinėje zonoje bus spausdinamas nuo X žingsnio (pontikas bus kapose tik tam tikruose žingsniuose).

Balta spalva (rausva plane) – pontikas tik vizualizacijai ir bus išjungtas kapų gamybos metu. Šie pontikai taip pat turi užrašą ant bukaliojo paviršiaus „ONLY FOR VISUALIZATION”.

Atnaujinta perplanavimo pavadinimų sistema

Primename apie plano pataisymų sistemą. Kiekvienas pataisymas žymimas raide ir skaičiumi (C1, C2). Pirmojo plano pataisymai bus pažymėti kaip 1ST C1. Jei siunčiami du planai su skirtingomis strategijomis, taisymai atitinkamai pažymimi (1ST C1, 2ND C1). Taip lengviau nustatyti, kurio plano pataisymai buvo įkelti, jei turėjo būti taisomas tik vienas iš dviejų planų. Taip pat, jei prašėte kito alternatyvaus plano, jis bus pažymėtas kaip 3RD.

Tas pats su Refinement planais:

REF 1.1 (pirmo refinement pirma versija)

REF 1.1 C1 (pvz., užduotyje buvo nurodytas konkrečių judesių sumažinimas/padidinimas)

REF 1.1 C2 (pvz., pakartotiniame uždavinyje buvo nurodyti staging pakeitimai)

REF 2.1 (pirma antrojo refinement versija)

REF 2.2 (gydytojas paprašė pakeisti refinement plano strategiją/esminis pakeitimas)