Registruotis konsultacijai

Naudinga žinoti

Dr. Ordoline platformos pakeitimai’2023

Informuojame Jus apie naujausias Dr.Ordoline platformos funkcijas ir pakeitimus, kurie yra sukurti tam, kad dar labiau palengvintų Jūsų darbą.

Ordoline siuntos sekimo funkcija

Ordoline siuntos sekimo funkcija suteikia Jums galimybę sekti visą Jūsų siuntos kelią nuo pat jos išsiuntimo momento iki kol kurjeris pasibeldžia į Jūsų klinikos duris.

Kai tik siuntą yra perduodama kurjerių tarnybai, jai yra priskiriamas sekimo numeris, o Dr. Ordoline platformoje aktyvuojama „kurjerio transporto priemonės” ikona.

Kaip pamatyti kur yra Jūsų siunta?

Paspauskite konkretaus gydymo atvejo puslapio viršuje esančią kurjerio transporto priemonės” ikoną. Atsidariusiame naujame lange matysite Jūsų siuntos naujausią būseną tam momentui.

Galimybė operatyviai susisiekti su kokybės skyriumi

Kiekvieno gydymo atvejo puslapio viršuje nuo šiol galite matyti „užrašų“ ikoną .

Paspaudę šią ikoną turite galimybę operatyviai, tiesiai iš platformos susisiekti su Ordoline kokybės skyriumi, rašydami visus pastebėjimus ar nusiskundimus, susijusius su konkrečiu gydymo atveju.

Atsakymas į Jūsų žinutę bus atsiųstas iš  support@ordoline.com į Jūsų, platformoje nurodytą, el. pašto adresą. 

Privaloma informacija apie pacientą

Dr. Ordoline platformos naudotojai bus prašomi nurodyti kiekvieno paciento gimimo datą. Šią informaciją nuo šiol yra privaloma užpildyti, nes yra įdiegta nauja „Ordoline Kids“ tipologija.

Išplėstas skaitmeninis dantų žemėlapis

Jūs turite galimybę žymėti tiek suaugusiųjų, tiek dar augančių pacientų dantis skaitmeniniame žemėlapyje, kuris yra papildytas pieninių dantų pasirinkimu.

Paieškos lauko funkcija

Prisijungus prie Dr. Ordoline platformos, lango viršuje galite matyti paieškos lauko funkciją, kurios pagalba galite greitai ir tikslingai surasti bet kokią Jums reikalingą informaciją: reikiamą pacientą, gydymo atvejį ir t.t.

Dantų balinimo kapų užsakymas

Nuo šiol, užsakant gydymo pabaigoje finalinę retencinę kapą, galite papildomai užsakyti ir balinimo kapas, pažymėję varnele prie „Order whitening aligners“.

Vieno žandikaulio balinimo kapų kaina yra 25 Eur + PVM.

Jeigu turite klausimų, susisiekite su Jūsų Ordoline atstovu jau šiandien:

Ordoline – lengvesnis kelias pasiekti geriausius klinikinius rezultatus!