Nematomas dantų tiesinimas visiems gydymo atvejams

Gydymas skaidriomis Ordoline dantų tiesinimo kapomis yra šiuolaikiškas ir moksliškai pagrįstas dantų tiesinimo būdas visiems ortodontiniams atvejams, net ir tiems, kuriuos iki šiol buvo galima išgydyti tik breketais. Su Ordoline visi gali džiaugtis sveika bei gražia šypsena, o šių rezultatų pasiekti – veiksmingai ir patogiai.

Kodėl pacientai renkasi Ordoline?

Vyraujančios kapos

Standartinės kapos

Gydymo kaina

Gydymo kaina

Gydymo garantija

Gydymo garantija

Įmanomas visų dantų judėjimas

Įmanomas visų dantų judėjimas

Papildoma gydymo kokybės kontrolė

Papildoma gydymo kokybės kontrolė

Patogumas

Patogumas

Sudėtingų atvejų gydymas

Sudėtingų atvejų gydymas

Pagalba Jūsų gydytojui

Pagalba Jūsų gydytojui

Tiesinamųjų dantų kapų kartos

Jokių papildomų elementų. Dantų judesiai priklausė tik nuo kapos medžiagos. Labai ribotas gydymas, todėl šis metodas skirtas tik lengviems atvejams. Gydymo prognozė netiksli.

Gydymui palengvinti naudojamos papildomos priemonės, tokios kaip kompozitinė plomba (ang. ,,attachment"). Įmanoma atlikti daugiau dantų judesių, geriau juos valdyti.

Platus pagalbinių priemonių asortimentas, pvz., preaktyvacijos taškai, elastinės gumelės, sąkandžio paaukštinimai, integruotos į skaitmeninį gydymo planą, kad būtų galima atlikti visus dantų judesius. Įmanomi visi reikalingi dantų judesiai. Sėkmingas lengvų ir sudėtingų atvejų gydymas. Tiksliai prognozuojami gydymo rezultatai.

Sėkmingas gydymas kapomis priklauso nuo kelių veiksnių:

  • Gydymo planas

  • Kapos ir pagalbinės priemonės

  • Gydytojo įgūdžiai

  • Motyvacija gydytis

Kartu su gydančiu gydytoju sudarome aukščiausios kokybės gydymo planus, apimančius visas veiksmingą dantų tiesinimą užtikrinančias ortodontines priemones.

Kitas sėkmingo gydymo veiksnys - patvarios ir patogios Ordoline kapos, kurios dantis ištiesina tiksliai pagal kiekvienam pacientui sudarytą gydymą.

Jūsų gydytojas pritaiko visas plane numatytas ortodontines priemones, prižiūri gydymo eigą ir užtikrina, kad gydymas vyktų pagal planą bei, jei reikia, jį pakoreguoja.

Galiausiai, gydymo sėkmė priklauso nuo Jūsų disciplinos dėvėti kapas 22 valandas per parą.

Sėkmingų rezultatų pasiekiame glaudžiai bendradarbiaudami su Jūsų gydytoju

Puikiai suprantame, kad dantis ištiesina ne kapos, o Jūsų gydytojas. Būtent jis nustato diagnozę, patvirtina gydymo planą, atlieka gydymą ir prireikus jį pakoreguoja.

Kartu su kapomis visiems gydytojams, dirbantiems su Ordoline, teikiame ir nuolatinę bei patikimą mūsų ekspertų pagalbą. Be to, Jūsų gydytojas gauna visas reikiamas instrukcijas. Galite galvoti apie Ordoline kaip apie šturmaną, o apie gydytoją – kaip pagrindinį pilotą. Padedame gydytojui nuo pat Jūsų gydymo pradžios iki šios kelionės pabaigos.

Dantų tiesinimo istorija

Kapos

21 a.

Dantų tiesinimas kapomis paskatino ortodontinį gydymą apibrėžti iš naujo. Nuimamos, pagamintos iš skaidraus medicininio plastiko, todėl beveik nematomos kapos yra ortodontiniai prietaisai, stumiantys dantis į reikiamą padėtį. Gydymas dantų tiesinimo kapomis yra tikslesnis, patogesnis bei trumpesnis nei gydymas dantų tiesinimo pirmtakiais. Sudėtingesniems atvejams išspręsti galima naudoti ir papildomus ortodontinius prietaisus.

Šiuolaikiniai breketai

20 a.

Dantys ištiesinami metalinės vielos ir pritvirtinamų breketų pagalba, atliekant traukimo judesius. Šiuolaikiniai breketai padėjo ortodontams gydyti daugiau pacientų nei bet kada anksčiau, taigi padidino dantų tiesinimo prieinamumą ir yra sėkmingai naudojami iki šiol.

Plieninės juostos

20 a.

Aštuntajame ir devintajame dešimtmečiuose buvo paplitę breketai su plieninėmis juostomis, tvirtinamomis aplink kiekvieną dantį. Kiekvienos juostos pritvirtinimas pareikalaudavo daug laiko, todėl viso breketų komplekto uždėjimas virsdavo net 8 valandų išbandymu. Likus savaitei iki juostų pritvirtinimo, kiekvienas tarpdantis buvo praplečiamas įdedant elastinį žiedą.

Vielinis lankelis

19 a.

Pusapvalis prietaisas, tvirtinamas tiesiai ant dantų. Šis tiesinimo prietaisas buvo įkvėptas Pierre Fauchard knygos „Dantistas chirurgas, arba traktatas apie dantis“.

Fouchard'o ,,bando"

17 a.

1728 m. prancūzų odontologas Pierre Fauchard išleido knygą „Dantistas chirurgas, arba traktatas apie dantis“, kurioje yra visas skyrius apie dantų tiesinimo būdus. Fauchard naudojo prietaisą, vadinamą ,,bando" - pasagos formos tauriojo metalo gabalą, kuris padėjo plėsti dantų lankus.

Auksinė egiptiečių viela

900 m. pr. Kr.

Ar žinojote, kad ortodontinio gydymo istorija siekia net senovės Egiptą? Pirmieji bandymai tiesinti dantis buvo rasti senovės Egipto mumijų liekanose. Daugelis rastų mumijų turėjo metalines juostas aplink dantis, prie kurių buvo pririštas ketgutas (siūlai iš smulkiųjų raguočių, žarnų).

Mes kuriame ortodontijos ateitį

Technologijos ir naujovės yra mūsų veiklos pagrindas. Įvairialypė specialistų komanda ir pažangiausios CAD skaitmeninės technologijos mums leidžia užtikrinti labiau nuspėjamą ir tikslesnį gydymą jau nuo pirmojo Jūsų apsilankymo pas gydytoją.

Investuodami į tyrimus ir plėtrą, mes nuolatos tobuliname gydymą Ordoline tiesinančiųjų kapų sistema.