Registruotis konsultacijai

Mūsų misija – padėti gydytojams pasiekti geriausių klinikinių ir verslo rezultatų pačiu efektyviausiu būdu

Moksliškai įrodyti gydymo protokolai, visų ortodontinių priemonių integravimas į gydymą bei patyrusių Ordoline ortodontų užtikrinta kokybė mums leidžia pasiūlyti gydymo sistemą, gydančią net sudėtingiausius ortodontinius atvejus, įskaitant ir tuos, kuriuos iki šiol buvo galima išgydyti tik breketais.

Siekiame padėti odontologams gydyti pacientus dantų tiesinimo kapomis kuo efektyviau, todėl sudarome kokybiškus, iš pirmo karto pritaikomus gydymo planus, teikiame klinikines ir verslo konsultacijas bei išsamius mokymus. Su Ordoline pasieksite tikslių gydymo rezultatų, skirsite mažiau laiko gydymo atvejų planavimui ir patirsite mažiau gydymo komplikacijų.

Kodėl gydytojai renkasi Ordoline?

Vyraujančios kapos

Standartinės kapos

Dantų kapų kokybė

Dantų kapų kokybė

Edukacija ir mokomoji medžiaga

Edukacija ir mokomoji medžiaga

Ortodontinių priemonių integravimas

Ortodontinių priemonių integravimas

Sudėtingų atvejų gydymas

Sudėtingų atvejų gydymas

Klinikinė ir verslo pagalba

Klinikinė ir verslo pagalba

Pradinio gydymo plano kokybė

Pradinio gydymo plano kokybė

Integruota kokybės kontrolė, atliekama ortodontų

Integruota kokybės kontrolė, atliekama ortodontų

Kaina

Kaina

Tiesinamųjų dantų kapų kartos

Dantų judesiai priklausė tik nuo kapos medžiagos, jokių papildomų elementų integruota nebuvo. Taigi, buvo įmanomas tik labai ribotas gydymas. Gydymo prognozė netiksli.

Gydymui palengvinti ir geriau nuspėjamiems rezultatams pasiekti naudojamos papildomos priemonės, tokios kaip kibukai (angliškai ,,attachments").

Platus, į skaitmeninį gydymo planą integruotas pagalbinių priemonių (preaktyvacijos taškų, elastinių gumelių, sąkandžio paaukštinimų ir pan.) asortimentas ir moksliškai pagrįsti gydymo protokolai užtikrina tikslų ir prognozuojamą gydymą net sudėtingiausiais atvejais.

Sėkmingas gydymas kapomis priklauso nuo kelių veiksnių:

  • Gydymo planas

  • Gydytojo įgūdžiai

  • Kapos ir kitos priemonės

  • Paciento motyvacija gydytis

Remdamasi nustatyta diagnoze, Ordoline dantų technikų ir ortodontų komanda sudaro aukščiausios kokybės gydymo planą, apimantį visas veiksmingą dantų tiesinimą užtikrinančias pagalbines ortodontines priemones.

Gydytojas patvirtina gydymo planą, paruošia pacientą gydymui, prižiūri visą gydymo eigą ir užtikrina, kad gydymas vyktų pagal planą bei, jei reikia, prašo jo korekcijų. Tam, kad gydytojas turėtų reikiamų įgūdžių ir žinių sėkmingam gydymui kapomis, apmokome ir sertifikuojame visus gydytojus, su kuriais bendradarbiaujame.

Kitas sėkmingo gydymo veiksnys - patvarios ir patogios Ordoline kapos, kurios dantis ištiesina tiksliai pagal kiekvienam pacientui sudarytą gydymo planą.

Galiausiai, gydymo sėkmė priklauso nuo paciento disciplinos dėvėti kapas 22 valandas per parą.

Norimų rezultatų pasiekiame kartu su Jumis

Puikiai suprantame, kad ortodontinį gydymą atlieka ne kapos, o Jūs – gydytojas. Būtent Jūs nustatote diagnozę, patvirtinate gydymo planą, atliekate gydymą ir prireikus jį koreguojate.

Siekdami geriausių gydymo rezultatų, gydytojams teikiame nuolatinę ir patikimą klinikinę pagalbą, visas reikiamas instrukcijas ir gydymo vadovus. Be to, organizuojame įvairius kursus, skirtus darbo su dantų tiesinimo kapomis įgūdžiams tobulinti. Galite galvoti apie Ordoline kaip apie šturmaną, o apie save – kaip pagrindinį pilotą. Padedame Jums nuo pat Jūsų paciento gydymo pradžios iki šios kelionės pabaigos.

Mes kuriame ortodontijos ateitį

Technologijos ir naujovės yra mūsų veiklos pagrindas. Įvairialypė specialistų komanda ir pažangiausios CAD skaitmeninės technologijos mums leidžia užtikrinti labiau nuspėjamą ir tikslesnį gydymą jau nuo pirmojo paciento apsilankymo Jūsų kabinete. Mes nuolat investuojame į tyrimus ir plėtrą, siekdami pagerinti ir nuolatos tobulinti gydymą Ordoline tiesinančiųjų kapų sistema.