Registruotis konsultacijai

Kodėl gydytojai tampa Ordoline partneriais?

Ordoline - tai nauja ir patobulinta gydymo dantų tiesinimo kapomis metodika. Suprantame, su kokiais gydymo tiesinančiosiomis kapomis sunkumais susiduria ne tik pradedantieji, bet ir patyrę gydytojai, todėl, remdamiesi ortodontijos žiniomis, gydymo patirtimi ir moksliniais tyrimais, sprendžiame gydymo kapomis iššūkius, susijusius su gydymo kokybe, efektyvumu ir galimybėmis. Šių mūsų pastangų dėka Ordoline kapomis įmanoma gydyti visus atvejus - nuo paprastų iki pačių sudėtingiausių.

Transformuokite ir tobulinkite savo klinikinę praktiką su Ordoline

Iki Ordoline, mūsų partneriai naudojo dantų tiesinimo kapas tik lengvo ir vidutinio sudėtingumo atvejams gydyti. Pradėję bendradarbiavimą su mumis, šie gydytojai išplėtė gydymo kapomis galimybes. Patikimi, biomechaniškai pagrįsti Ordoline gydymo protokolai bei integruotos pagalbinės ortodontinės priemonės, palengvinančios sunkius dantų judesius, leido mūsų partneriams sėkmingai gydyti net sudėtingiausius atvejus, o kartu - pritraukti ir išlaikyti daugiau pacientų.

Sukūrėme sistemas ir procedūras, kurios padidino dantų judesių tikslumą ir nuspėjamumą bei sumažino komplikacijų riziką.

Ordoline teikiami gydymo planai yra pagrįsti moksliškai įrodytais gydymo protokolais. Be to, prieš siųsdami gydymo planus gydančių gydytojų patvirtinimui, mūsų ortodontijos ekspertai juos kruopščiai patikrina. Jei atvejis yra sudėtingas, į gydymo planą įtraukiame papildomas pasiruošimo gydymui priemones, kurios didina dantų judesių tikslumą ir padeda išvengti komplikacijų. Be to, padedame gydytojams įvertinti gydymo eigą ir užtikrinti, kad gydymas vyktų pagal planą.

Ordoline partneriai gauna aukštos kokybės gydymo planus, apimančius visus dantų judesius, pasiruošimo gydymui instrukcijas ir planų patikrinimo vadovus.

75% visų Ordoline pateiktų gydymo planų, iš kurių 80% gydymo atvejų yra sudėtingi, gydytojų patvirtinami iš pirmo karto. Taigi mūsų partneriams nereikia gaišti laiko savarankiškai kuriant gydymo planus ir programoje dėliojant dantų padėtis. Šį laiką jie gali skirti tam, kas yra svarbiausia – darbui su savo pacientais.

Ordoline partneriai iš mūsų ortodontų ir konsultantų komandos gauna greitą ir visapusišką klinikinę pagalbą. Kilus bet kokiam klausimui dėl gydymo kapomis galimybių ar taikymo, ortodontinių pagalbinių priemonių pritaikymo ar pacientų priežiūros, gydytojai gali susisiekti su mūsų komanda telefonu, el. paštu ir per gydytojams skirtą platformą.

Siekdami, kad naujai prie Ordoline prisijungę gydytojai darbą su mūsų dantų tiesinimo kapomis pradėtų kuo greičiau ir paprasčiau, sukūrėme išsamius ,,Ordoline akademijos" sertifikavimo kursus. Gydytojai sertifikuotais Ordoline partneriais tampa sėkmingai pabaigę ,,gyvus" arba nuotolinius mokymus. Be to, mūsų sertifikavimo programos dalyviai gauna prieigą prie trumpų mokomųjų vaizdo įrašų, kuriuos jie gali žiūrėti pagal savo poreikį.

Norėdami padėti gydytojams tobulėti, rengiame trijų lygių gydymo kapomis mokymus (nuo pradedančiųjų ir pažengusiųjų). Tam, kad mūsų partneriai galėtų sėkmingai plėsti savo verslą, Ordoline į savo mokymų programą papildomai įtraukė tokias sritis kaip klinikų valdymas, finansai ir rinkodara.

Kodėl gydytojai renkasi Ordoline?

Vyraujančios kapos

Standartinės kapos

Dantų kapų kokybė

Dantų kapų kokybė

Edukacija ir mokomoji medžiaga

Edukacija ir mokomoji medžiaga

Ortodontinių priemonių integravimas

Ortodontinių priemonių integravimas

Sudėtingų atvejų gydymas

Sudėtingų atvejų gydymas

Klinikinė ir verslo pagalba

Klinikinė ir verslo pagalba

Pradinio gydymo plano kokybė

Pradinio gydymo plano kokybė

Integruota kokybės kontrolė, atliekama ortodontų

Integruota kokybės kontrolė, atliekama ortodontų

Kaina

Kaina

Susisiekite su mumis

    Ši svetainė yra apsaugota naudojant ,,reCAPTCHA“ ir ,,Google“ Taikomos paslaugų teikimo sąlygos ir Privatumo politika.