Registruotis konsultacijai
Surpassing the Limits of Orthodontics

Surpassing the Limits of Orthodontics

Gyvai

16 Nov - 17 Nov, 2024 08:00 - 19:00
EEST
Grand Hotel Vilnius, Universtiteto g. 14, Vilnius, Lietuva
English

Prof. Vincenzo D’Antò

Lietuvos ortodontų sąjungos, kartu su Baltijos šalių ortodontų asociacija organizuojama tarptautinė konferencija vyks jau šių metų rudenį, Vilniuje.

Tarptautinio lygio pranešėjai, tarp jų ir mūsų partneris profesorius Vincenzo D’Antò, gilinsis į daugybę kritinių temų, įskaitant sudėtingus ortodontijos ir periodontijos ryšius, galimas veido raumenų ir ortodontinio gydymo sąsajas bei aptars naujausius metodus, leidžiančius pasiekti geriausius gydymo rezultatus. Taip pat, bus aptariamos dantų tiesinimo kapomis galimybės, iššūkiai bei jų sprendimo būdai.

Kursai vyks anglų kalba.

Nuo gegužės 15 iki birželio 20 dienos galioja Early bird kaina.

Daugiau informacijos apie renginį: https://shorturl.at/cuyKY

The Speaker

Prof. Vincenzo D’Antò

Prof. Vincenzo D’Antò

Profesorius Vincenzo D’Antò yra įgijęs odontologijos mokslų diplomą, kur jis specializavosi ortodontijos srityje bei baigė net tris magistro studijas: „Temporomandibular Disorders” tema Neapolio Federico II universitete, taip pat šiame universitete gilinosi į „Lingual orthodontics” temą. Bolonijos universitete įgijo „Sleep Dentistry” magistro laipsnį. Vincenzo D’Antò apsigynė daktaro laipsnio disertacijas „Materials and Structures Engineering” ir „Oral Sciences” temomis. 2017 m. prof. D’Antò gavo Italijos nacionalinę mokslinę kvalifikaciją kaip burnos mokslų profesorius ir dabar žiniomis dalinasi Neapolio Federico II universitete. D’Antò yra IADR, EOS, AAO, WFO ir SIDO narys. Jis yra Italijos biomechanikos draugijos (SIBOS) prezidentas. Parašė daug straipsnių ir yra buvęs pranešėju konferencijose daugiau nei 20 šalyse ir tarptautinėse EOS, AAO, IADR, SIDO, EAS, DGAO, SFOPA, SiAlign, NVvO, HOD kongresuose. Profesorius D’Antò yra gavęs Robert Frank premiją (2004, 2005, 2009) ir Hatton premiją (2006) iš IADR, SIDO premiją (2007, 2010, 2018, 2018, 2019, 2019), EOS Houston premiją (2012) ir Tiziano Baccetti premiją (2016).