Registruotis konsultacijai
Ordoline Academy. Gydymas dantų tiesinimo kapomis. II lygis

Ordoline Academy. Gydymas dantų tiesinimo kapomis. II lygis

Gyvai

29 Nov, 2024 09:30 - 17:00
EEST
Synapse verslo centras, Vivulskio g. 7, Vilnius
Lithuanian

Gyd. Robertas Kirlys

Ši Ordoline Academy programa suteiks papildomų įgūdžių ir tolimesnių klinikinių žinių sėkmingam dantų tiesinimui Ordoline sistema. Programa tinka gydytojams, kurie jau turi dantų tiesinimo Ordoline kapomis patirties ir nori gilinti biomechanikos, diagnozavimo ir sudėtingų atvejų gydymo žinias, taikyti įvairias ortodontines pagalbines priemones bei tobulinti savo klinikinę praktiką. Ši programa apima ne tik teorinę dalį, bet ir klinikinių atvejų pristatymą ir analizę.

Mokymų metu dalyviai išmoks šių svarbių darbo su tiesinančiosiomis kapomis dalykų:

  • Šypsenos estetika ir jos vertinimo kriterijai;
  • Dantų centro linijos ir jų neatitikimai;
  • Tikslesnės diagnozės veiksniai, tokie kaip dantų forma, dantų būklė ir biologinės ribos;
  • Dantų tiesinimo kapų biomechanika;
  • Patarimai, kaip geriau planuoti gydymą;
  • Skeletinės atramos planavimas ir pritaikymas;
  • Dažniausiai pasitaikančios gydymo kapomis klaidos, kaip jų išvengti ir kaip jas ištaisyti;
  • Veiksmingi rinkodaros metodai pacientams pritraukti ir išlaikyti.

Kursas vyks lietuvių kalba.

Vietų skaičius ribotas.

Už kursą bus išduodami sertifikatai, suderinti pagal SAM tvarką.

Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, ši medžiaga gali būti publikuojama viešai prieinamose žiniasklaidos priemonėse.

The Speaker

Gyd. Robertas Kirlys

Gyd. Robertas Kirlys

Gyd. Robertas Kirlys yra gydytojas odontologas – ortopedas – ortodontas. Jis baigė studijas Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto Odontologijos institute (2006 m.) bei odontologijos studijas Ernst Moritz Arndt universitete Greifswalde (Vokietijoje) (2004 m.). 2006 m. Vilniaus universiteto Žalgirio ligoninėje atliko internatūrą.  2008 – 2012 m. ortodontijos rezidentūrą - Vilniaus universiteto Žalgirio klinikoje. 2014 – 2016 m. ortopedijos rezidentūros studijų programą baigė Vilniaus universiteto Žalgirio klinikoje. Nuo 2018 m. dirba Vilniaus implantologijos centro klinikoje. Yra Ordoline academy mentorystės programos vadovas. Nuolat skaitantis paskaitas ir vedantis praktinius mokymus bendrosios praktikos gydytojams ir gydytojams ortodontams  apie gydymą kapomis bei šio darbo specifiką. Gyd. Robertas Kirlys nuolat gilina žinias įvairiose konferencijose bei mokymuose. Gyd. Robertas Kirlys yra vienas iš daugiausiai patirties turinčių specialistų, gydančių pacientus tiesinamosiomis kapomis.