Registruotis konsultacijai
MOKYMŲ ĮRAŠAS. 2 dalis: Gydymo dantų tiesinimo kapomis eiga

MOKYMŲ ĮRAŠAS. 2 dalis: Gydymo dantų tiesinimo kapomis eiga

Internetu

15 Feb, 2024 08:00 - 09:00
EET
Online
Lithuanian

Gyd. Robertas Kirlys

Šiuose mokymuose yra aptariamos gydymo dantų tiesinimo kapomis indikacijos, išsamiai apžvelgiami dantų tiesinimo kapomis darbo procesai iš klinikinės ir skaitmeninės perspektyvų. Įgysite žinių apie tai, kaip tinkamai nustatyti, ar gydymas dantų tiesinimo kapomis tinka jūsų pacientams, kaip atlikti pirmąją konsultaciją. Po šių mokymų galėsite sėkmingai įtraukti šio gydymo procedūras į savo praktiką.

Sužinosite:

  • Kokias galimybes suteikia dantų tiesinimas kapomis;
  • Kaip įvertinti kiekvieno atvejo sudėtingumą;
  • Ar dantų tiesinimas kapomis yra tinkamas būdas pasiekti optimalius gydymo rezultatus konkrečioje klinikinėje situacijoje;
  • Apie skaitmeninę ir klinikinę darbo eigą dirbant su „Ordoline”;
  • Paciento kelionės etapus, įskaitant visas procedūras nuo pirminės konsultacijos iki gydymo pabaigos;
  • Sužinoti, kaip atlikti paciento pirmąją konsultaciją ir gauti reikiamus paciento duomenis.

The Speaker

Gyd. Robertas Kirlys

Gyd. Robertas Kirlys

Gyd. Robertas Kirlys yra gydytojas odontologas – ortopedas – ortodontas. Jis baigė studijas Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto Odontologijos institute (2006 m.) bei odontologijos studijas Ernst Moritz Arndt universitete Greifswalde (Vokietijoje) (2004 m.). 2006 m. Vilniaus universiteto Žalgirio ligoninėje atliko internatūrą.  2008 – 2012 m. ortodontijos rezidentūrą - Vilniaus universiteto Žalgirio klinikoje. 2014 – 2016 m. ortopedijos rezidentūros studijų programą baigė Vilniaus universiteto Žalgirio klinikoje. Nuo 2018 m. dirba Vilniaus implantologijos centro klinikoje. Yra Ordoline academy mentorystės programos vadovas. Nuolat skaitantis paskaitas ir vedantis praktinius mokymus bendrosios praktikos gydytojams ir gydytojams ortodontams  apie gydymą kapomis bei šio darbo specifiką. Gyd. Robertas Kirlys nuolat gilina žinias įvairiose konferencijose bei mokymuose. Gyd. Robertas Kirlys yra vienas iš daugiausiai patirties turinčių specialistų, gydančių pacientus tiesinamosiomis kapomis.