Kodėl gydytojai tampa Ordoline partneriais?

Nėra dantų, kurių gydytojai, dirbantys su Ordoline, negalėtų ištiesinti. Bendradarbiaukite su mumis ir praplėskite gydymo galimybes su dantų tiesinimo kapomis.

Prisijunkite prie mūsų ir tapkite sertifikuotu Ordoline gydytoju

Iki Ordoline, mūsų partneriai naudojo dantų tiesinimo kapas tik lengvo ir vidutinio sudėtingumo atvejams gydyti. Pradėję bendradarbiavimą su mumis, gydytojai išplėtė savo gydymo galimybes. Neatsisakydami kapomis gydyti net pačius sudėtingiausius atvejus, gydytojai gali padėti visiems pacientams, nebeprarasdami dalies jų dėl ribotų gydymo galimybių.

Dėka papildomų procesų galime pasiūlyti labiau nuspėjamą ir tikslesnį gydymą kapomis, taip sumažindami komplikacijų kiekį.

Ordoline teikiami gydymo planai yra pagrįsti moksliškai patikrintais gydymo protokolais. Prieš siunčiant gydymo planus gydytojų patvirtinimui, jie yra kruopščiai patikrinami patyrusių Ordoline ekspertų. Jei gydymo atvejis yra sudėtingas, į gydymo planus įtraukiame papildomas priemones, kurios didina dantų judesių tikslumą ir padeda išvengti komplikacijų. Be to, padedame gydytojams įvertinti gydymo eigą ir užtikrinti, kad gydymas vyktų pagal planą.

Ordoline partneriai gauna aukštos kokybės gydymo planus, apimančius visus dantų judesius, pasiruošimo gydymui instrukcijas ir planų patikrinimo vadovus. 75% visų Ordoline pateiktų gydymo planų gydytojų patvirtinami iš karto. Taigi gydytojams nebereikia gaišti laiko savarankiškai kuriant gydymo planus.

Ordoline partneriai iš mūsų ortodontų ir konsultantų komandos gauna greitą ir visapusišką klinikinę pagalbą. Kilus bet kokiam klausimui dėl gydymo kapomis taikymo, ortodontinių pagalbinių priemonių, komplikacijų ar pacientų priežiūros, gydytojai gali susisiekti su mūsų komanda telefonu, el. paštu ir per gydytojų platformą.

Kiekvienas naujas Ordoline partneris pereina sertifikavimo programą, kuri užtikrina greitą ir sklandžią pradžią dirbant su Ordoline kapomis.
Norėdami padėti gydytojams tobulėti, rengiame trijų lygių gydymo kapomis mokymų programas (pradedančiųjų, įgudusių ir pažengusiųjų). Tam, kad mūsų partneriai galėtų sėkmingai plėsti savo verslą, Ordoline į savo mokymų programą papildomai įtraukė tokias sritis kaip klinikų valdymas, finansai ir rinkodara.

Kodėl gydytojai renkasi Ordoline?

Vyraujančios kapos

Standartinės kapos

Kaina

Kaina

Įmanomas visų dantų judėjimas

Įmanomas visų dantų judėjimas

Gydymo garantija

Gydymo garantija

Papildoma gydymo kokybės kontrolė

Papildoma gydymo kokybės kontrolė

Įvairių ortodontinių priemonių integravimas

Įvairių ortodontinių priemonių integravimas

Dvigubos kontrolės sistema

Dvigubos kontrolės sistema

Pradinio gydymo plano kokybė ir pritaikomumas

Pradinio gydymo plano kokybė ir pritaikomumas

Sudėtingų atvejų gydymas

Sudėtingų atvejų gydymas

Edukacija ir mokomoji medžiaga

Edukacija ir mokomoji medžiaga

Vietinė pagalba

Vietinė pagalba

MŪSŲ PARTNERIAI

Susisiekite su mumis

    Ši svetainė yra apsaugota naudojant ,,reCAPTCHA“ ir ,,Google“ Taikomos paslaugų teikimo sąlygos ir Privatumo politika.