Nėra dantų, kurių neištiesintume kartu

Efektyviausias visų ortodontinių atvejų gydymas dantų tiesinimo kapomis

02
SUDĖTINGI GYDYMAI

Ordoline gydymą pritaikome 99.5% ortodontinių atvejų

Dėka moksliškai pagrįstų gydymo protokolų, pagalbinių ortodontinių priemonių ir patyrusių ortodontų, Ordoline dantų tiesinimo kapos sėkmingai gydo net sudėtingiausius netaisyklingo sąkandžio ir kreivų dantų atvejus.

02
SUDĖTINGI GYDYMAI

Gydymo žingsniai

  • Distilization
  • Rotation
  • Proclination
  • Expansion
  • Intrusion
04
REZULTATAI

Sėkmingi gydymo rezultatai

Naudodami Ordoline dantų tiesinimo kapas, galite pasiekti tikslių ir nuspėjamų gydymo rezultatų, apie kuriuos svajoja Jūsų pacientai.

Pamatykite „prieš ir po“
05
TIESINAMŲJŲ DANTŲ KAPŲ KARTOS

Jokių papildomų elementų. Dantų judesiai priklausė tik nuo kapos medžiagos. Labai ribotas gydymas, todėl šis metodas skirtas tik lengviems atvejams. Gydymo prognozė netiksli.

Gydymui palengvinti naudojamos papildomos priemonės, tokios kaip kompozitinė plomba (ang. ,,attachment"). Įmanoma atlikti daugiau dantų judesių, geriau juos valdyti.

Platus pagalbinių priemonių asortimentas, pvz., preaktyvacijos taškai, elastinės gumelės, sąkandžio paaukštinimai, integruotos į skaitmeninį gydymo planą, kad būtų galima atlikti visus dantų judesius. Įmanomi visi reikalingi dantų judesiai. Sėkmingas lengvų ir sudėtingų atvejų gydymas. Tiksliai prognozuojami gydymo rezultatai.

05
MŪSŲ PAŽADAS

Nėra dantų, kurių negalėtų ištiesinti gydytojai, dirbantys su Ordoline

Ordoline siekia suteikti gydytojams galimybę pakeisti ir išplėsti savo praktiką, pasitelkiant skaitmeninius įrankius ir aiškesnį prognozavimą, kai visų atvejų gydymas įmanomas tuo pačiu metodu. Kad visa tai būtų pasiekta, mes siūlome produktą, sprendimus, ir, svarbiausia, pagalbą bei aptarnavimą.

Tapkite mūsų partneriu

Siekdami užtikrinti aukščiausius kokybės standartus, Ordoline ortodontai atlieka visų skaitmeninių gydymo planų kokybės patikrinimą. Jie taip pat konsultuoja bei prireikus padeda sertifikuotiems Ordoline gydytojams. Siekdami užtikrinti lengvą ir greitą keitimąsi duomenimis, gydytojai ir Ordoline komandos nariai sąveikauja per Ordoline platformą, kurią galima naudoti tiek kompiuteryje, tiek mobiliajame telefone.

Siekiant gydyti net sudėtingiausius netaisyklingo sąkandžio atvejus, Ordoline gydymo protokolai apima platų ortodontinių priemonių spektrą, pvz., kompozitinius elementus (ang. attachments), elastines gumeles, mini implantus, chirurginius gidus ir kita. Kai gydymui reikalingos šios priemonės, Ordoline komanda pateikia gydytojams išsamias instrukcijas ir konsultacijas, kad priemonės būtų pritaikytos tinkamai.

Kai Ordoline partneriams kyla klausimų, jie nori pasitarti dėl tinkamo gydymo ar prireikus skubios pagalbos, jie visada gali susisiekti su vietine Ordoline komanda, kad gautų patarimų realiu laiku. Būtina pagalba teikiama tiek patyrusiems, tiek pradedantiems gydytojams, siekiant užtikrinti klientų pasitenkinimą ir veiksmingą gydymą.

Ordoline dantų tiesinimo kapos gaminamos mūsų gamykloje ES. Tam, kad užtikrintume aukščiausius kokybės standartus ir pasiūlytume beveik nematomas, patogias ir efektyvias dantų tiesinimo kapas, savo gamyboje naudojamame naujausias technologijas, medžiagas ir procedūras.

Mūsų misija - padėti gydytojams pasiekti geresnių ortodontinio gydymo rezultatų naudojant pažangią naujos kartos dantų tiesinimo sistemą. Gydytojams, bendradarbiaujantiems su Ordoline, suteikiame pradinius sertifikavimo mokymus bei tęstinius ,,Ordoline akademijos" mokymus. Siekiame padėti gydytojams praplėsti gydymo galimybes, tobulinti įgūdžius bei įgyti naujų žinių. Ordoline mokymus veda žinomi vietos ir tarptautiniai lektoriai bei ortodontijos ekspertai.