Mūsų misija – padėti odontologams dantų tiesinimo kapomis išgydyti net ir sudėtingiausius ortodontinius atvejus pačiu efektyviausiu būdu.

Moksliškai įrodyti gydymo protokolai, visų ortodontinių priemonių integravimas į gydymą bei patyrusių Ordoline ortodontų užtikrinta kokybė mums leidžia pasiūlyti gydymo sistemą, gydančią visus ortodontinius atvejus, net ir tuos, kuriuos iki šiol buvo galima išgydyti tik breketais.

Sudarome kokybiškus, iš pirmo karto pritaikomus gydymo planus, gydytojams teikiame klinikines konsultacijas bei išsamius mokymus, padedame integruoti ir plėsti dantų tiesinimo kapomis paslaugas klinikose.

Kodėl gydytojai renkasi Ordoline?

Vyraujančios kapos

Standartinės kapos

Kaina

Kaina

Įmanomas visų dantų judėjimas

Įmanomas visų dantų judėjimas

Gydymo garantija

Gydymo garantija

Papildoma gydymo kokybės kontrolė

Papildoma gydymo kokybės kontrolė

Įvairių ortodontinių priemonių integravimas

Įvairių ortodontinių priemonių integravimas

Dvigubos kontrolės sistema

Dvigubos kontrolės sistema

Pradinio gydymo plano kokybė ir pritaikomumas

Pradinio gydymo plano kokybė ir pritaikomumas

Sudėtingų atvejų gydymas

Sudėtingų atvejų gydymas

Edukacija ir mokomoji medžiaga

Edukacija ir mokomoji medžiaga

Vietinė pagalba

Vietinė pagalba

Tiesinamųjų dantų kapų kartos

Jokių papildomų elementų. Dantų judesiai priklausė tik nuo kapos medžiagos. Labai ribotas gydymas, todėl šis metodas skirtas tik lengviems atvejams. Gydymo prognozė netiksli.

Gydymui palengvinti naudojamos papildomos priemonės, tokios kaip kompozitinė plomba (ang. ,,attachment"). Įmanoma atlikti daugiau dantų judesių, geriau juos valdyti.

Platus pagalbinių priemonių asortimentas, pvz., preaktyvacijos taškai, elastinės gumelės, sąkandžio paaukštinimai, integruotos į skaitmeninį gydymo planą, kad būtų galima atlikti visus dantų judesius. Įmanomi visi reikalingi dantų judesiai. Sėkmingas lengvų ir sudėtingų atvejų gydymas. Tiksliai prognozuojami gydymo rezultatai.

Sėkmingas gydymas kapomis priklauso nuo kelių veiksnių:

  • Gydymo planas

  • Jūsų įgūdžiai

  • Kapos ir kitos priemonės

  • Motyvacija gydytis

Kartu su Jumis sudarome aukščiausios kokybės gydymo planus, apimančius visas veiksmingą dantų tiesinimą užtikrinančias ortodontines priemones.

Jūs pritaikote visas plane numatytas ortodontines priemones, prižiūrite gydymo eigą ir užtikrinate, kad gydymas vyktų pagal planą bei, jei reikia, jį koreguojate.

Kitas sėkmingo gydymo veiksnys - patvarios ir patogios Ordoline kapos, kurios dantis ištiesina tiksliai pagal kiekvienam pacientui sudarytą gydymo planą.

Galiausiai, gydymo sėkmė priklauso nuo Jūsų paciento disciplinos dėvėti kapas 22 valandas per parą.

Norimų rezultatų pasiekiame kartu su Jumis

Puikiai suprantame, kad dantis ištiesina ne kapos, o būtent Jūs – gydytojas. Jūs nustatote diagnozę, patvirtinate gydymo planą, atlieka gydymą ir prireikus jį koreguojate.

Kartu su kapomis visiems gydytojams, dirbantiems su Ordoline, teikiame ir nuolatinę bei patikimą mūsų ekspertų pagalbą bei visas reikiamas gydymo instrukcijas. Galite galvoti apie Ordoline kaip apie šturmaną, o apie save – kaip pagrindinį pilotą. Padedame Jums nuo pat Jūsų paciento gydymo pradžios iki šios kelionės pabaigos.

Mes kuriame ortodontijos ateitį

Technologijos ir naujovės yra mūsų veiklos pagrindas. Įvairialypė specialistų komanda ir pažangiausios CAD skaitmeninės technologijos mums leidžia užtikrinti labiau nuspėjamą ir tikslesnį gydymą jau nuo pirmojo paciento apsilankymo Jūsų kabinete. Mes nuolat investuojame į tyrimus ir plėtrą, siekdami pagerinti ir nuolatos tobulinti gydymą Ordoline tiesinančiųjų kapų sistema.