Registruotis konsultacijai
Kuo ortodontinis gydymas gali padėti protezuojančiam gydytojui

Kuo ortodontinis gydymas gali padėti protezuojančiam gydytojui

Internetu

06 Apr, 2023 18:00 - 19:00
EEST
Internetu
Lithuanian

Greta Kirlienė

Šiandienos pacientas atėjęs pas protezuojantį gydytoją odontologą nori ne tik išspresti savo problemą, bet nori ją išspręsti kiek įmanoma geriau. Tokiam pacientui nebetinka netaisyklingos ar nesimetriškos formos vainikėliai priekinių dantų srityje, bedančių tarpų protezavimas netaisyklingos formos tiltais ar nebūtinas sveikų dantų šlifavimas. Dantų tiesinimo kapų integravimas į gydymo planą gali mums padėti išspręsti šiuos iššūkius ir pasiekti kuo geresnį rezultatą minimaliai invazyviais būdais.

Šiame vebinare bus kalbama:

  • Kaip dantų tiesinimo kapos suteikia galimybę pasitelki minimaliai invazyvų protezavimą/plombavimą ir tausoti dantų kietuosius audinius. Kokiose klinikinėse situacija tai yra labiausiai panaudojama?
  • Apie ortodontinius judesius leidžiančius sukurti maksimaliai estetišką rezultatą ir taisyklingas formas
  • Apie klinikines situacijas, kurioms išpręsti būtinas ortodontinis gydymas
  • Kaip dantų kapų pagalba galime išspręsti SĄŽS pacientų nusiskundimus ir prailginti senų kokybiškų restauracijų ilgalaikiškumą
  • Apie tarpdisciplininį bendradarbiavimą.

Vietų skaičius ribotas.

The Speaker

Greta Kirlienė

Greta Kirlienė

Gyd. Greta Kirlienė 2015 baigė Vilniaus Universitetą, Medicinos fakultetą, Odontologijos institutą ir įgijo odontologijos magistro laipsnį bei gydytojo odontologo kvalifikaciją. 2019 m. baigtė rezidentūrą Vilniaus Universitete, Medicinos fakultete, Odontologijos institute ir įgijo gydytojos odontologės ortopedės kvalifikaciją. Šiuo metu dirba Vilniaus implantologijos centro klinikoje. Specializuojasi kompleksiniuose gydymuose reikalaukančiuose įvairių specialybių gydytojų odontologų bendradarbiavimo. Nuolatos tobulėja Lietuvoje ir užsienyje vykstančiuose kursuose.